خرید پستی آموزش دف از مقدماتی تا پیشرفته

این آموزش توسط بسیاری از افراد موفق در زمینه دف نوازی استفاده شده

با این مجموعه یک موفقیت سریع و شگفت انگیز را تجربه کنید

به جای صرف هزینه های گزاف کلاسهای آموزشی این مربی خصوصی را به خانه ببرید...این مجموعه بهترین و ساده ترین راه برای یادگیری دف است.

خرید پستی آموزش دف نوازی

توجه کنید: این محصول دارای گارانتی بدون قید و شرط فروشگاه با ضمانت بازگشت پول و یا تعویض میباشدپس با اطمینان خرید کنید

این محصول به صورت اورجینال از فروشگاه ارائه میشود و شماره مجوز در توضیحات درج گردیده

خرید اینترنتی

فقط 17500 و 29500 تومان!       شماره شناسه اثر:۰۴۶۴۵۶-۰۰۰۹۳-۸

با خرید این مجموعه استثنایی همه را با دف زدن خود شگفت زده خواهید کرد
دف كوكي

چند دهه اي بيش نمي گذرد كه دف به جمع سازها در موسيقي سنتي ما پيوسته است.در آن دهه ي آغازين ( چنانكه حافظه ي ما و صوت ها و صورت هاي به جا مانده بيان مي دارند ) دف ها با پوست هاي ضخيم و كمه هاي بسيار سنگين ساخته مي شدند. چنانكه امروز همانند آن ها را در بهارستان هاي موسيقي نمي يابيد. صداي بم و طاقت فرسايي نواختن اين ساز ،سازندگان را برآن داشت كه در ساخت از كمه هاي سبك تر و پوست هاي مرغوب تر بهره برند. در اين راستا دف هاي سپيد رنگ نيز ،با طنين ثابت (و نه آن طنين كه شايسته است)، با بهايي اندك نوازندگان را به سوي خود كشانيد.

چندي پيش به ابداعي ديگر همت گماشته شد. تلاش ها رفت و دفي ديگر ساخته شد ؛ با همان پوست طبيعي اما با امكان كوك شدن. بدين معني كه بتوانيد با كشش پوست به نواي مطلوب برسيد. آنچه در اين ابداع خود مي نمايد ، آن است كه اسباب كوك ،اسباب سنگيني آن نشده و چهره ي ساده ي آن را برهم نزده است.

........................................................................................................................................

قابل ذكر است كه دف مذكور ثبت اختراع شده و نمونه مشابه ندارد. باتوجه به اين كه تاكنون اين ابداع به توليد انبوه نرسيده و براي كوك شدن آن شيوه ي ساده اي در نظر گرفته شده است، از بيان جزئيات اين اثر در اينجا معذورم.

دف كوكي
 همانطور كه مشاهده مي شود ، با استفاده از آچار آلن مي توان كوك ساز را مطابق ميل نوازنده تنظيم نمود. پيچاندن يكنواخت پيچ ها ، كشش يكنواخت پوست را درتمامي قسمت هاي آن در پي خواهد داشت كه اين امر به سادگي امكان پذير است. گفتني است دقت كوك در اين ابداع قابل توجه است.


برچسب‌ها: ،


۰۶:۰۳:۴۳ | نويسنده : دف زن | نظرات (0)

مطالب مرتبط با موضوع
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :